ebiPhone

ebiphone
Nevolejte z okna, volejte s námi!

  • Ušetřete desítky až stovky korun měsíčně

  • Honza šetří s ebiPhone 400Kč měsíčně

  • Aktivace převáděného čísla za 1 Kč

Ochrana osobních údajů

1.1 Jsem rád za Váš zájem a návštěvu internetových stránek ebiPhone. Beru vážně ochranu Vašich údajů osobních, identifikačních, kontaktních i provozních. Je pro mě nesmírně důležité, abych vámi svěřené údaje důkladně zabezpečil. Zavazuji se shromažďovat, zpracovávat a užívat uvedené údaje týkající se uživatelů v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a v souladu s novým nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

 

1.2 Za tímto účelem vedu databázi údajů osobních, identifikačních, kontaktních i provozních. Tyto údaje od Vás získávám v souvislosti se službami ebiPhone. Všechny výše zmíněné údaje chráním bezpečnostními opatřeními s neustálým vývojem zlepšování technologií.

 

1.3 Na vyžádání jsem schopen odeslat informace o tom, jaké údaje o vás na mém webu zaznamenáváme. Sesbírané údaje jsou vždy používány v přiměřeném rozsahu pro účely technické správy webu, analytiky webu, v rámci anket či pro marketing. 

 

1.4 Součástí služeb je i občasné zasílání informačních e-mailů, abych vás informoval o nabídkách či službách, které poskytuji. Popřípadě k další komunikaci v rámci mé obchodní strategie. Účast na informacích je zcela dobrovolná a nemáte-li zájem o informace tohoto typu, můžete mě kontaktovat a kdykoliv se tak od nich odhlásit. V případě emailové komunikace tak můžete učinit pomocí tlačítka „Odhlásit se“, které naleznete v patičce každého mého emailu.

 

1.5 Při monitorování zaznamenávám standardním způsobem IP adresu, přidělenou vašim poskytovatelem, www stránku, z které mě navštívíte, jednotlivé navštívené stránky mého webu, datum a délku vaší návštěvy. Další osobní a kontaktní údaje zaznamenávám jen v případě, že mi je poskytnete dobrovolně v rámci registrace na mém webu, nákupu služeb, soutěží či vyplnění formulářů či anket.

 

1.6 Uživatel současně souhlasí s tím, že zpráva a s ní spojené údaje při výměně nebo přenášení se zákaznickým centrem prostřednictvím veřejně dostupné služby elektronických komunikací, mohou být poskytovatelem monitorovány a zaznamenávány, a to výhradně za účelem vnitřní kontroly poskytovaných služeb pro zvyšování jejich kvality, tréninku zaměstnanců a oprávněných zájmů poskytovatele. Příslušný záznam je poskytovatelem zálohován po dobu nezbytně nutnou.

 

1.7 Pro snadnou orientaci, přístup a pohyby na internetových stránkách ebiPhone využívám k ukládání souborů cookies ve vašem prohlížeči. Výsledkem toho je pak snadnější navigace a komfort internetové stránky. Používání cookies můžete vypnout na vašem internetovém prohlížeči.

 

1.8 V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností, mě neváhejte kontaktovat na emailové adrese info@ebiphone.cz

 

Jan Novák

Brněnská Pole 1833/10

664 51 Šlapanice

 

IČ: 03150461

DIČ: CZ8305044308

Č.ú.:3722504503/2010